نژاد سگ پامرانین

پامرانین (Pomeranian)

پامرانین یک نژاد سگ دوست داشتنی, مستقل و جسور است که از آلمان نشات می گیرد. سگ پامرانین در دو نوع پامر روباحی (اشپیتز آلمانی) و خرسی شهرت دارد. او نسبت به خانواده خود بسیار وفادار است اما ذهن و تفکر مستقل خود را دارد.
گربه بریتیش مو کوتاه

بریتیش مو کوتاه (British Shorthair)

بریتیش مو کوتاه یک نژاد اصیل گربه است که منشا اصلی آن بریتانیا است. او دارای شخصیتی ملایم و تطبیق پذیر است و این خصوصیت او را به یک همراه عالی برای خانواده تبدیل می کند.
نژاد گربه بریتیش مو بلند

بریتیش مو بلند (British Longhair)

بریتیش مو بلند یک نژاد گربه عروسکی خوش مزاج, شیرین و صورت گرد است که از بریتانیا نشات می‌گیرد. او جثه ای متوسط, کوتاه و عضلانی دارد که به آرامش علاقمند است.
چه غذایی برای سگ خوب است
,

چه غذایی برای سگ خوب است

چه غذایی برای سگ من خوب است؟ به گفته متخصصان، ارائه غذای مناسب به سگ تان می‌تواند مزایای زیادی برای سلامتی سگ از جمله جذب و هضم بهتر غذا داشته باشد.
خون در ادرار سگ
,

خون در ادرار سگ یا خون در مدفوع سگ

وجود خون در ادرار سگ یا خون در مدفوع به چه معناست؟ اگر متوجه مخاط یا خون در مدفوع سگ یا خون در ادرار سگ شده اید، آیا دلیلی برای نگرانی است یا خیر!؟
گربه بنگال

گربه بنگال (Bengal cat)

گربه بنگال یک نژاد دورگه است که از تلاقی یک گربه خانگی با یک گربه پلنگ آسیایی ایجاد شد.
آب مرغ برای گربه
,

آیا گربه ها می توانند آب مرغ بخورند؟

فواید مثبتی از خوردن آب مرغ توسط گربه به دست می‌آید، و افزودن کمی به غذای گربه می‌تواند به شما کمک کند که گربه شما آب بیشتری مصرف کند و هیدراته بماند. اما باید مراقب سرو آب مرغ که ممکن است مواد دیگر، ادویه ها یا نمک به آن اضافه شده باشد، باشید.
واکسیناسیون گربه
,

واکسیناسیون گربه

واکسیناسیون گربه ها مزایای بی شماری دارد که به سلامت و رفاه کلی آنها کمک می کند. واکسن ها محافظت بسیار زیادی در برابر طیف وسیعی از بیماری هایی که گربه ها می توانند به آن مبتلا شوند و سلامتی آنها را تهدید می کنند، ارائه می دهد.
سگ گری هوند

گری هوند (greyhound)

گری هوند سگی است باریک اندام و زیبا که از قدیمی ترین نژاد های سگ به شمار می‌آید. سگ های گری هوند در اصل به عنوان سگ های شکار پرورش داده شدند و برای تعقیب خرگوش، روباه و آهو از آنها استفاده می‌شد.
10 راه که مطمئن شوید سگتان را گم نمی کنید
,

10 راه که مطمئن شوید سگتان را گم نمی کنید

همیشه یکی از بزرگترین ترس های والدین سگ ها, از دست دادن حیوان خانگی شان است. گم کردن یک حیوان خانگی مانند از دست دادن یک انسان دوست داشتنی است و این اتفاقی است که هیچ کس نباید آن را تجربه کند.
خصوصیات این نژاد

گربه سیامی (Siamese cat)

گربه سیامی یکی از قدیمی‌ترین نژادهای گربه‌ های اهلی است, تا جاییکه می‌توان گفت نژاد سیامی شناخته شده ترین نژاد گربه روی این سیاره می‌باشد. بر‌اساس گزارش‌ها، این گربه‌های براق چشم آبی با شخصیتی پر سر و صدا, از سیام(تایلند کنونی) سرچشمه گرفته اند و در کاخ‌ ها و معابد زندگی می‌کردند.
شخصیت گربه اسکاتیش فولد

اسکاتیش فولد (Scottish Fold)

اسکاتیش فولد نژادی با جثه متوسط ​​جمع و جور و یک سر گرد است, که منشا اسکاتلندی دارد. او با ویژگی گوش های تا شده و خاص, در یک مزرعه در اسکاتلند متولد شد.
اجتماعی کردن سگ ها
,

اجتماعی کردن سگ یا معاشرتی کردن

اجتماعی کردن سگ در دوران توله‌گی و نوجوانی بهترین راه برای تبدیل شدن آنها به سگ بزرگسالی خوش رفتار و با اعتماد به نفس است.
تنقلات برای سگ ها
,

تنقلات و میان‌وعده های سالم و مفید برای سگ ها

معرفی و توضیح تنقلات و میان‌وعده های سالم و مفید برای سگ ها در خانه.
گربه پرشین

گربه پرشین (Persian cat)

گربه پرشین گربه ای است با وقار و شیرین, با چهره ای تاریخی که مطمئنا در هر خانه ای باشد میدرخشد. گربه های پرشین به آرام و باوقار بودن معروف هستند و همچنین آنها در بین مردم بعنوان گربه هایی مطیع و شیرین شناخته می شوند.
شخصیت یورکشایر

یورکشایر (Yorkshire Terrier)

یورکشایر محبوب ترین نژاد سگ کوچک در ایالات متحده است. او با پوشش بلند ابریشمی, یکی از پر زرق و برق ترین نمایندگان دنیای سگ ها است. زادگاه او شهر یورکشایر است و ویژگی بارز او برونگرایی و ماجراجویی است. اولین باشگاه نژاد یورکشایر نیز در انگلستان, در سال 1898 تشکیل شد.
محل نگهداری سگ
,

محل زندگی سگ

محل زندگی سگ مانند انسان باید در جایی امن باشد که او را از خطرات حفظ کند.در غیر اینصورت سگ چه در خانه و چه در محیط بیرون, هیچگاه آرامش نخواهد داشت. صاحبان سگ ها, باید برای محل زندگی سگ حداقل استانداردها و امکاناتی را فراهم کنند. در ادامه به چگونگی ایجاد یک محل مناسب برای زندگی سگ ها در خانه یا بیرون از خانه می پردازیم.
اطلاعات و مشخصات کلی پاپیلون

پاپیلون (papillon)

پاپیلون یک نژاد سگ اصیل, فعال و بازیگوش است. او بسیار وابسته به صاحب خود است و باید نزدیک صاحبش باشد. منشاء نژاد پاپیلون از فرانسه, بلژیک و اسپانیا است.
بیچون فرایز

بیچون فرایز (bichon frise)

بیچون فرایز یک سگ کوچک و خانگی است, که عاشق جنب و جوش و شیطنت است. خاستگاه این نژاد از کشور های فرانسه, بلژیک و اسپانیا می‌باشد. ویژگی بارز سگ بیچون فریز نیز این است که به زمان بازی و فعالیت زیادی احتیاج دارد و از تنهایی بیزار است.
پودل

پودل (poodle)

نژاد پودل: سگ پشمالوی دوست داشتنی | معرفی و مشخصات کامل سگ پودل | سلامتی | بیماری ها | و خصوصیات نژاد سگ پودل (poodle).
شی هواهوا

شی هواهوا (Chihuahua) – شی وا وا

شی هواهوا یا چی واوا سگ جیبی کوچک، سریع و پررو است و نه فقط به دلیل ارتباط او با یک رستوران مکزیکی فست فود بلکه او به عنوان کوچکترین سگ جهان مشهور است، اما ممکن است بزرگترین شخصیت جهان را در آن بدن کوچک پنهان کرده باشد. این شخصیت بزرگ، او را برای مردان و زنان به طور یکسان جذاب ‌می کند.
مدفوع سگ
,

مدفوع سگ

همه چیز در مورد مدفوع سگ، یک مدفوع خوب سگ چگونه مدفوعی است؟ دلایل یبوست سگ، دلایل اسهال سگ، چرا سگ من مدفوع می خورد؟
درک انواع مختلف پرخاشگری سگ
,

دلیل پرخاشگری سگ و خشونت سگ ها

درک انواع مختلف پرخاشگری سگ، چطور دلایل مختلف پرخاشگری سگ را بشناسیم و رفع کنیم؟
بیماری سگ - دیستمپر
,

بیماری دیستمپر

دیستمپر یک بیماری ویروسی خطرناک و مسری است که بیش از هر بیماری عفونی دیگر برای سگ ها کشنده است. این ویروس سلامتی بسیاری از سگ ها را تهدید میکند, بویژه توله سگ ها که واکسینه نشده اند.
خشونت سگ
,

خشونت سگ چیست؟ دلایل و راه های جلوگیری

خشونت سگ, دلایل و چگونگی رفع آن: چرا سگ ناگهان نسبت به سگهای دیگر پرخاشگر می‌شود!؟
پرورش سگی که سگ های دیگر را دوست دارد
,

پرورش سگی که سگ های دیگر را دوست دارد

پرورش سگ خوش رفتار و سگی که با انسانی ها یا سگ های دیگر خوش برخورد است نکات بسیاری دارد. یک دوره کوتاه در رشد توله سگ ها وجود دارد, از توله سگ نوزاد تا 3 یا 4 ماهگی، زمانی که تجربیاتی که در این دوران کسب می کند تاثیر زیادی در کل زندگی او خواهد داشت.
سبزیجاتی که سگ ها می توانند و نمی توانند بخورند
,

سبزیجات خطرناک برای سگ ها

مهم است که سبزیجات خطرناک برای سگ ها را بشناسیم تا از آسیب رسیدن به سگ مان جلوگیری کنیم. سگ‌ها به عنوان همه چیز خوار نیاز ضروری به میوه ها یا سبزیجات به عنوان بخشی از رژیم غذایی خود ندارند، اما دادن میوه یا سبزیجات مطمئن به سگ ها به عنوان خوراک یا میان وعده اشکالی ندارد. در این مقاله با سبزیجاتی که سگها میتوانند بخورند یا سبزیجاتی که نباید بخورند آشنا می شویم.
آیا سگ ها در رژیم غذایی خود به گوشت نیاز دارند؟
,

آیا سگ ها در رژیم غذایی خود به گوشت نیاز دارند؟

سگ ها بدون گوشت می توانند رشد کنند، اما تنها در صورتی که از یک رژیم غذایی گیاهی متعادل تغذیه شوند.
خرید و فروش سگ ها
,

چرا باید به جای خرید سگ و دیگر حیوانات خانگی، آنها را به سرپرستی بگیرید!؟

با اینکه پرورش دهندگان و فروشندگان می‌توانند حیوان خانگی شما را تامین کنند، اما شاید شما باید به این فکر کنید که می‌توانید حیوان را به جای اینکه خریداری کنید به سرپرستی بگیرید.
میوه هایی که سگ ها می توانند یا نمی توانند بخورند​
,

میوه هایی که سگ ها می توانند یا نمی توانند بخورند

با توجه به اینکه سگ ها نیازی به خوردن میوه ها ندارند اما گاهی بد نیست در رژیم غذایی آنها میوه هایی که سگ ها می توانند بخورند گنجانده شود.
گیاهان سمی برای سگ ها
,

گیاهان سمی برای سگ ها

گیاهان سمی برای سگ ها را بشناسیم. بسیاری از درختچه‌ها، درختان و گل‌هایی که معمولاً در باغ و طبیعت یافت می‌شوند، برای سگ شما خطرناک هستند. برخی می توانند باعث ناراحتی شوند، برخی دیگر سگ شما را به شدت آزار می دهند و برخی حتی در صورت بلعیدن می توانند کشنده باشند.
خوراکی های مفید برای سگ ها
,

خوراکی های مفید برای سگ ها

بسیاری از غذاها مانند میوه ها و سبزیجات, که انسان ها به خوبی هضم می‌کنند می‌توانند بدن سگ را خراب کرده و باعث مشکلات جدی سلامتی شوند.
14 واقعیت جالب در مورد گربه ها
,

14 واقعیت جالب در مورد گربه ها

گربه ها معماهایی هستند که هزاران سال قلب مردم را تسخیر کرده اند، شخصیت مرموز و ظاهر شایان ستایش آنها، گربه ها را به یک حیوان خانگی فوق العاده محبوب تبدیل کرده است. 
معادل سن گربه با سن انسان
,

معادل سن گربه با سن انسان

سن گربه را چگونه بفهمیم؟ معادل سن گربه با سن انسان چند سال است؟ طول عمر گربه ام چقدر است؟ اینها سوالاتی است که اکثر مردمی که گربه دارند میپرسند. اما تخمین معادل سن گربه با سن انسان به سادگی امکان پذیر نیست زیرا تفاوت های بسیاری میان این دو موجود وجود دارد. اما میشود بصورت تقریبی معادل انسانی سن گربه را تخمین زد.
پرورش توله سگ
,

پرورش توله سگ

توله سگهایی که در تولگی اجتماعی شده اند، در صورت آموزش اصولی بیشتر از سگ های دیگر تمایل به معاشرتی شدن و خوش رفتار بودن از خود نشان می دهند.
ریزش بهاری
,

ریزش موی سگ

ریزش موی سگ دلایل مختلفی دارد و از عوامل مهم نگرانی صاحبان سگ ها است. بررسی کامل ریزش موی سگ ها یا ریزش بهاری و چگونگی برخورد با آن.
نژاد سگ ماستیف

ماستیف (mastiff)

ماستیف، نژاد سگ کار بزرگ که بیش از 2000 سال به عنوان سگ نگهبان و جنگنده در انگلستان استفاده می شود. در زمان های قدیم آنها سگهایی جنگی و وحشی بودند، بر خلاف امروزه که ماستیف تبدیل به یک غول خوش قلب شده است.
معرفی و مشخصات گلدن رتریور

گلدن رتریور (golden retriever)

گلدن رتریور سگ محبوب و دلنشین دنیای سگ ها است, که منشاء آن اسکاتلند است. رفتار دوستانه و صبورانه این نژاد آنها را به حیوانات خانگی عالی تبدیل کرده است. ویژگی مهم این نژاد هوش بالای او است.
معرفی کامل سگ نژاد مالتیز

مالتیز (Maltese)

مالتیز یک سگ کوچک و نترس است که منشاء آن ایتالیا و مصر است. این سگ به عنوان یکی از زیباترین نژاد های عروسکی, کاملا مناسب زندگی آپارتمانی است. ویژگی بارز این نژاد انرژی زیاد, هوش بالا و شیرین بودن است. او یک همراه همیشگی و دوستدار خانواده است.