نژاد سگ بیگل

بیگل (beagle)

سگ بیگل یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین ها در بین تمام گروه های سگ شکاری است. کوچک, جمع و جور و سرسخت, بیگل بطور یکسان برای بچه ها و بزرگسالان سگ فعالی است.
هاسکی

هاسکی سیبرین (Siberian husky)

نژاد سگ هاسکی سیبرین دارای پوشش ضخیم و زیبایی است که در انبوهی از رنگها و مدل ها وجود دارد. چشم های آبی یا چند رنگ چشم گیر آنها، به جذابیت این نژاد که از سیبری نشات گرفته است می‌افزاید.
تاریخچه آکیتا

آکیتا (Akita)

آکیتا یک نژاد بزرگ با ظاهری نجیب و قدرتمند است. زادگاه سگ آکیتا کشور ژاپن است, و در اصل برای محافظت از سلطنت و اشراف به کار گرفته می شد. این سگ ها برای ردیابی شکار هایی مانند: گراز وحشی، خرس سیاه و گاهی گوزن نیز بکار گرفته می شدند.
نژاد سگ شیتزو

شیتزو (Shih Tzu)

سگ شیتزو از یک نژاد کوچک تنومند است که منشا آن کشور چین است. همانطور که آنها به شکل متکبرانه ای در اطراف تان قدم میزنند, همانطور هم در دل شما جا باز می‌کنند.
نژاد سگ اشپیتز آلمانی

اشپیتز آلمانی (German Spitz)

اشپیتز آلمانی یک سگ عروسکی زیبا, دوست داشتنی و اکتیو است. نژاد اشپیتز آلمانی یکی از قدیمی‌ترین نژاد های سگ است که از اروپا نشأت می‌گیرد. سگ اشپیتز آلمانی بسیار هوشیار، پرانرژی و فداکار است که از بهترین ویژگی ها در میان نژاد های سگ برخوردار است.
انواع نژاد های سگpetpanah.com

نژاد چیست و از چه زمان نژاد ها به وجود آمدند؟

نژاد چیست و از چه زمان نژاد ها به وجود آمدند؟ ساده ترین راه برای تعریف نژاد این است که بگوییم همیشه “واقعی تولید می‌شود”.
زبان بدن سگ ها
,

چرا باید به بچه ها زبان بدن سگ را یاد داد؟

زبان بدن سگ یکی از مهمترین مواردی است که هر شخصی باید بداند (حتی کسانی که سگ ندارند), زیرا همه در زندگی روزمره با این موجودات دوست داشتنی همراه هستیم.
واکسن سگ
,

واکسیناسیون سگ ها

اهمیت واکسیناسیون, برنامه زمانی, و معرفی انواع واکسن های لازم برای سگ ها
خشونت در سگها
,

پرخاشگری سگ به سگ های دیگر: علائم هشدار دهنده، درمان و جلوگیری

دلیل پرخاشگری سگ به سگهای دیگر: علائم هشدار دهنده، درمان و جلوگیری