زمانی برای بردن سگ به پارک سگ ها مطمئن است که تمام واکسن های سگ خود را زده اید، که معمولا حدود 16 هفتگی سگ است. اگر او را زودتر از زمان ذکر شده به پارک ببرید او هنوز در برابر بیماری سگ های دیگر آسیب پذیر است. پس از اینکه از ایمنی بدن او اطمینان پیدا کردید خوب است او را برای اجتماعی شدن به پارک ها ببرید , پارک های سگ راهی عالی برای معاشرت توله سگ شما با سگهای دیگر است. اگر می خواهید در اسرع وقت سگ خود را به پارک سگ ها ببرید، بد نیست نگاهی به مقاله “پرورش یک سگ دوستدار سگ “ بیاندازید. اکثر سگ های بالغ با رفتار سگ های جوان که هنوز به رفتار های اجتماعی مسلط نشده اند مدارا می کنند.

اگر سگ شما در حال حاضر نوجوان است، با پارک های حصار کشی شده  شروع کنید یا یک غلاده با بند بلند با خود داشته باشید تا در صورت لزوم آن را بگیرید. سگ های جوان اکثرا دوست دارند فرمان شما را برای احتیاط کردن یا دور نشدن حتی زمانیکه ممکن است به خیابان بروند گوش ندهند.

dog park

کی بریم!؟

چه موقع و چگونه باید توله سگ خود را به پارک های سگ معرفی کنم؟

سرپرستی سگ

نخرید, به سرپرستی بگیرید!
همه چیز در مورد خرید و فروش سگ و به سرپرستی گرفتن

چگونه توله سگ خود را به پارک معرفی کنیم!؟

پارک های سگ با حصارهای امن مطمئن ترین مکان ها هستند. پارک هایی که حق عضویت دارند گزینه های بهتری هستند، زیرا آنها را تمیز نگه می دارند و همچنین سگ هایی که پرخاشگری میکنند را می توانند به راحتی مهار و جداسازی کنند. اگر نتوانستید چنین پارکی پیدا کنید، بهتر است به فضاهای بازی بروید که وسیع تر هستند، فضای بیشتر به شما اجازه می دهد سگ ها از زورگویی و خطرات خیابان های اطراف فاصله ای ایمن داشته باشند.

برای اینکه توله سگ شما بیش از حد تحت فشار قرار نگیرد و حواس پرتی کمتری داشته باشد و به حرف های شما گوش دهد ، اولین بار را در ساعاتی که خلوت تر است (از شلوغی بعد از کار و شنبه خودداری کنید) انجام دهید  و آن را کوتاه و شیرین نگه دارید، بیش از 20 تا 30 دقیقه طول نکشد. ضمنا اگر به جای رانندگی پیاده روی کنید، توله سگ شما کمی انرژی می سوزاند و در بدو ورود رفتار بهتری خواهد داشت. حتی می توانید در طول مسیر تمرینات آموزشی کوچک و سبک را انجام دهید و از پارک سگ ها به عنوان جایزه استفاده کنید.

اگر سگ شما همیشه هنگامیکه صدایش می کنید به سمت شما بر میگردد، به محض ورود به پارک اجازه دهید او از بند جدا شود, 

سگها عمدتا از طریق زبان بدن با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند، و برای آنها با بند بودن در یک موقعیت اجتماعی جدید معادل بستن چشم یا بستن دست دریک مهمانی انسانی است و می تواند به درگیری و دعوا منجر شود.

اگر سگ شما نیاز به تمرین بیشتری در مورد برگشتن هنگام صدا کردن او دارد ، بند کوتاه را بردارید و یک بند بلند به او ببندید. این کار به او آزادی پرسه زدن می دهد اما گرفتن او را برای شما آسان می کند. ( می توانید در اینجا نحوه تمرین “بیا” را در پارک سگ ها بیاموزید ).

سپس، به جای چسبیدن به یک نقطه، در اطراف پارک قدم بزنید، این کمک می کند تا توجه سگ شما تا حدودی به شما جلب شود

و می تواند از گرفتار شدن سگ شما در یک گروه سگ یا جنگیدن درچمن جلوگیری کند.

و البته، چند کیسه زباله یا مدفوع قابل تجزیه به همراه داشته باشید و در صورت مدفوع سگ آنجا را تمیز کنید.

dog park